Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin gimnazjalny 2010: Część humanistyczna. Odpowiedzi, pytania, arkusze

Utworzony przez baśka, 27 kwietnia 2010 r. o 08:08
moja siostra miała tak samo , że napisała dalszą część rozprawki w brudnopisie. I potem musiała gdzieś tam jechać , by jej obliczyli pukty za to , że napisała w brudnopisie.. Bo ogólnie nie patrzą co napisałaś w brudnopisie, więc jeżeli nie napisałaś komunikatu żadnego , to uznają , że praca jest nei do kończona , nawet jeżeli skończyłaś tą prace w brudnopisie. Tak więc masz już odjęte punkty..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ey a bd dobrze jak napisałam że kamienie oznaczały ciężar??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
boje sie na jutro z maty bo jestem cięka z tego :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie tylko Ty jaja z matmy na pewno cos zawale bo jestem tak roztrzepana.. a z drugiej strony jestem do tylu z chemia i biologia ;/ bo mamy takiego nauczyciela ze szkoda gadac ;/ i to bedzie porazka ;( juz mnie brzuch boli.. booje sie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Elcia5010 napisał:
moja siostra miała tak samo , że napisała dalszą część rozprawki w brudnopisie. I potem musiała gdzieś tam jechać , by jej obliczyli pukty za to , że napisała w brudnopisie.. Bo ogólnie nie patrzą co napisałaś w brudnopisie, więc jeżeli nie napisałaś komunikatu żadnego , to uznają , że praca jest nei do kończona , nawet jeżeli skończyłaś tą prace w brudnopisie. Tak więc masz już odjęte punkty..
przecież napsiałam że jak była rozprwaka to była jenda stona na to przeznaczona i druga do połowy, i napisałam o jeden wers więcej niż był przeznaczony i nie stresuj mnie bo ja i tak jestem zestresowana ;d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spokojnie trzecioklasiści damy rade !!!!! w końcu rocznik 94 jest najlepszy. I jak zwykle coś nowego nam muszą wymyśleć. A Ty Aga nie stresuj się ! Zaliczą na pewno. ) Powodzenia wam życzę na matmie. Bo to będzie jakaś masakra.. widzę też, że parę osób streściło zły tekst. Witam w klubie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bedzie dobrze
Ostatnio edytowany 28 kwietnia 2010 r. o 14:24
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też się z tym zgadzam ... opis przyrody nic nie miał tam do tego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeczytajcie sobie ostatnie zdanie z tego tekstu i Jurandzie tam jest o pogodzie i to dodaje klimatu czy coś 18/20
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie tylko Ty zrobiłeś taki błąd moja kumpela zrobiła to samo ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale po opisie tego jak jurand się ga po nóz z bochenka jest że wszyscy wstrzymali oddech;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
18/20.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie tylko wy streściliście zły tekst ehhh.... za to z zamkniętych mam 19/20(błąd przy krzyżakach) Jutro najgorsza będzie biologia i chemia:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I nawiasem mówiąc powinni nam dać(osobom ze złym streszczeniem;)) przynajmniej 2 punkty za poprawną formę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tymi zjawiskami przyrody to chodziło o tą burze. tam było chyba 2 razy w tekście wspomniane o tym. Ja ogólnie jestem zawiedziona bo czytałam każde zad po kilka razy sprawdzałam całość chyba z 4 a mimo to zawaliłam streszczenie bo zrobiłam do hobbita . No nie przyszło mi nawet do głowy że pod 4 tekstem bedzie pytanie do 1 . Moim zdaniem było to troche hamskie ale ok . Może z 2 punkty bedą ale i tak jestem wkurzona . Mam nadzieje że jutro pójdzie lepiej powodzenia wszystkim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinni do tego zadania ze streszczeniem podać tytuł w poleceniu albo umieścić pod tekstem 1 a nie 4 ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja pier,dole........co do matmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O maskara. Czy tylko dla mnie ten matematyczno - przyrodniczy był taki trudny i porąbany?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ma ktos odp. do mat-przyr? najbardziej powalonego egzaminu jaki mogli nam dać ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spieprzyli cały test, stam na nich, jeszcze nigdy tak nie było żal.
Ostatnio edytowany 28 kwietnia 2010 r. o 14:24
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...